Wybierz stronę

“Mała księga spokoju. ODstresOWNIK” Joanny Nogaj

“Mała księga spokoju. ODstresOWNIK” Joanny Nogaj

odstresownikCoraz szybciej pędzimy przez życie! Chcemy wszędzie zdążyć, wszystko mieć pod kontrolą, odhaczyć w terminarzu kolejne zadania. Co gubimy przy okazji? Jak wypada nasz prywatny bilans zysków i strat?

Czasami warto zatrzymać się i wyciszyć. Znaleźć w sobie siłę i sposób na pokonanie zmęczenia, stresu, frustracji i lęku…

“Mała księga spokoju. ODstresOWNIK” naszej portalowej autorki Joanny Nogaj z pewnością pomoże ci w tym. To idealna dawka refleksji, medytacji, ćwiczeń, kreatywnych zadań oraz miejsca na osobiste notatki. Z tą książką w ręce zredukujesz nieznośne napięcie, odprężysz się, wprowadzisz do swojej codzienności więcej spokoju. Wystarczy zastosować opisane tu proste techniki.

To nie jest kolejny poradnik, ale dziennik inspiracji, w którym znajdziesz pytania pomocne w budowaniu radosnego życia. Nie musisz czytać po kolei, możesz zacząć i przerwać lekturę w dowolnym miejscu. Sposób czytania zależy tylko od ciebie – od twojego nastroju czy potrzeby chwili. Do tej książki się wraca i warto to robić!

Niech OdSTRESownik towarzyszy ci wszędzie: w domu, w pracy, w podróży. Włącz ulubioną muzykę, rozciągnij kręgosłup, wsłuchaj się i poznaj moc swego oddechu. Pozbądź się stresu i napięcia. Zacznij żyć uważnie, by codziennie odczuwać szczęście i radość!

Joanna Nogaj – Psycholog, Certyfikowany Nauczyciel Redukcji Stresu Opartej na Uważności (MBSR), Nauczyciel  Medytacji. Pragnie zaszczepić w Polakach umiejętność świadomego i uważnego życia oraz radość, jaką niesie dbanie o swoje dobre samopoczucie. Artykuły Joasi na naszym portalu znajdziesz tutaj.

Patronat medialny:
joga-abc.pl, Yoga&Ayurveda, e!stilo magazine, Charaktery, hipoalergiczni

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.