Wybierz stronę

Edytorial marcowo-kwietniowo-świąteczny od redaktora naczelnego. Maciej Wielobób

Edytorial marcowo-kwietniowo-świąteczny od redaktora naczelnego. Maciej Wielobób

Moi drodzy!

Dziś, u progu Świąt Wielkanocy, które zapewne wielu z Was obchodzi, będę pisał dosyć krótko. W końcu ja też przygotowuję się do Świąt, a po Świętach wyjeżdżam z rodziną na chwilę wakacji. 🙂
Joga Maciej Wielobób
Po pierwsze przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Życzymy Wam, żebyście – zależnie od Waszego stosunku do Świąt – mogli urzeczywistnić w ich trakcie to, czego od nich oczekujecie. Każdy ma swoje osobiste doświadczenie, każdy na swój sposób będzie przeżywał lub nie przeżywał tego okresu. Dlatego też – niech ten okres harmonijnie współgra z Waszymi oczekiwaniami względem niego.

Po drugie – jak zapewne zauważyliście – nastąpiło parę zmian na portalu. Po pierwsze zmieniliśmy nieco strukturę i wygląd portalu, odświeżyliśmy dane o redakcji tak, by odzwierciedlały stan rzeczywisty. Jeżeli chcielibyście coś dla nas napisać, nieważne czy w ramach stałej, czy jednorazowej współpracy, śmiało kontaktujcie się z nami poprzez zakładkę “Kontakt” w menu portalu.

Oprócz tego pewnie zauważyliście pasek o polityce cookies, który wyświetla się na dole naszego portalu – jest to dostosowanie się do niedawno powstałych wymogów prawnych. Jeśli chcecie by pasek zniknął, trzeba kliknąć po prostu akceptuj.

W tej chwili pracujemy nad działem “Niezbędnik nauczyciela jogi”, który będzie swego rodzaju bazą artykułów przydatnych nauczycielom jogi, podzieloną na działy wiedzy. Jak dobrze pójdzie (ale nie traktujcie tego jeszcze jako obietnicę) to w maju będziecie mogli zobaczyć nasze pierwsze podejście do “Niezbędnika”. Już w najbliższym czasie będziemy kontynuować cykl artykułów Doroty Rożko o joga nidrze, wrzucimy kolejną recenzję ostatnio wydanego tłumaczenia Jogasutr, no i pojawi się wkrótce konkurs, w którym będzie można wygrać kilka książek 🙂

W imieniu swoim i redakcji serdecznie Was pozdrawiam,

Maciek Wielobób
redaktor naczelny

O autorze

Maciej Wielobób

jest mężem Agnieszki, tatą Tymona, nauczycielem medytacji i jogi; autorem 7 książek o jodze i medytacji. Przekazuje głębię tradycyjnych ścieżek medytacji i jogi w sposób zrozumiały i użyteczny dla współczesnego człowieka. Pomaga uwalniać się od napięcia, wykorzystywać pełnię swoich możliwości, uczy uważności i spokoju. Zna mistycyzm indyjski „od środka” jako nauczyciel-inicjator w tradycyjnych szkołach medytacyjnych i uwielbia pokazywać konkretne zastosowania tradycyjnych koncepcji i narzędzi w naszym życiu codziennym. Strona osobista i blog: MaciejWielobob.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.