Wybierz stronę

Patronat Joga-ABC: Dychnij na lufcie w Katowicach

Patronat Joga-ABC: Dychnij na lufcie w Katowicach

Dychnij na lufcie, to cykliczne wydarzenie w Katowicach, nad którym patronat objął nasz portal: Joga-ABC.

Joga-ABC serdecznie poleca Wam udział w kolejnej edycji “Dychnij na lufcie”.

Oto  co o wydarzeniu mówią organizatorki.

Po śląsku: “Dychnij na lufcie“, to  w języku polskim – odpocznij na świeżym powietrzu.

Dychnij na lufcie, to projekt który powstał w głowie Ani, ale gdyby nie Natalia i nasza wspólna energia, siła i pomysły być może nic by się nie wydarzyło…

Joga w naturze, aktywny wypoczynek, chilloutowa niedziela – tak było na pierwszym spotkaniu w lipcu. Była joga, były warsztaty, rozmawialiśmy o ekologii i wspólnie bawiliśmy się poznając tajniki acrojogi. Nie zabrakło strefy dla dzieci z warsztatami i koncertem mis i gongów,  jogi dla seniorów, warsztatów z up-cyclingu. A to wszystko w przepięknym otoczeniu Parku Kościuszki.

Zapraszamy na kolejną edycję Dychnij na lufcie już 12 sierpnia!

W sierpniu odrobinę poszerzamy ofertę wydarzenia. Tym razem joga ogólna odbędzie się dwa razy: pierwsza sesja jogi o poranku z Anią – będzie to joga bardziej dynamiczna, bo taką Ania praktykuje na co dzień. Druga sesja – ta w południe będzie skierowana szczególnie do tych, którzy wolą pospać w niedzielę dłużej. Będzie to joga Iyengara z Natalią. Wytrwałych i lubiących wyzwania zapraszamy do wzięcia udziału w obu sesjach, a w między czasie proponujemy skorzystać z zajęć z Danielem, który poprowadzi Quigong i Tai Chi.

Poza jogą odbędą się również warsztaty rękodzieła, origami i recyklingu. Nie zabraknie miejsca na wspólne rozmowy, śniadanie na trawie, czy spokojny lunch. Zależy nam na tym, abyście przyszli całymi rodzinami! Zapraszamy wszystkich: dzieci, rodziców, dziadków, przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Wykorzystajcie ten czas, aby odpocząć od tego co na co dzień, poczuć niedzielny chillout i pozwolić sobie na sielankę wśród drzew z rodziną i przyjaciółmi.

Na koniec, jak już miało to miejsce – odbędzie się koncert relaksacyjny mis i gongów. Będzie można położyć się na trawie, pod drzewem i zanurzyć w relaksacyjnych dźwiękach, aby odpocząć po aktywnym dniu. W końcu wszyscy wspólnie będziemy mogli dychnąć i odetchnąć.

Ważna informacja – na wydarzeniu nie będzie punktów gastronomicznych – namawiamy do wzięcia kosza piknikowego z jedzeniem, tak żeby móc zostać w parku do samego końca. Wodę dostarczą Katowickie Wodociągi – wystarczy zabrać pustą butelkę i kubek, natomiast herbaciarnia Smoczy Czajnik przygotuje ice tea do degustacji.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na poranną niedzielę. Zabierzcie dobry humor, koc, matę/ręcznik, coś do jedzenia, wygodny strój do ćwiczeń – i przyjdźcie – 12 sierpnia 2018r. od godz. 10.00 do Parku Kościuszki w Katowicach całą rodziną i z paczką przyjaciół. Powiedzcie o wydarzeniu  sąsiadom i nieznajomym. Po co? Po to, żeby cieszyć się wspólnym spotkaniem, życiem i zdrowiem.

https://www.facebook.com/dychnijnalufcie

https://www.facebook.com/events/2100251180224773/

 

Zapraszamy!

Ania & Natalia

 

Fot. Agnieszka Seidel-Kożuch

dychnij na lufcie

dychnij na lufcie

 

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.