Wybierz stronę

Zaplanować rok z jogą

Zaplanować rok z jogą

Grudzień – tradycyjny czas podsumowań i spojrzenia z dystansu na mijający cały rok. Ale – też i czas planów, wytyczania celów i nowych dróg. W praktyce jogi – również! I właśnie w związku z jogą i planami, Nowym Rokiem, i świątecznymi prezentami – przedstawiamy Wam „Planer Joginki”.

Planer Joginki – autorski projekt Kingi Wróblewskiej – to ciekawa propozycja dla osób, które z jednej strony lubią planować, spisywać swoje myśli i przemyślenia, a z drugiej – praktykują jogę. Planer Joginki – w szczególności proponowany jest dla kobiet.

Planer Joginki to terminarz – przejrzysty kalendarz, z dużą ilością miejsca na własne notatki. Ale to coś jeszcze: to książka pełna cytatów, kolorowanka dla dorosłych z przepięknymi, autorskimi mandalami, zbiór opisanych asan.

Planer Joginki – jest bardzo starannie przygotowany i przepięknie wydany. Kolorowa okładka zachęca, by otworzyć wnętrze terminarza. To, jak i czym wypełnimy środek zależy od naszej inwencji. Jestem pewna – że po 12 miesiącach korzystania z Planera Joginki powstanie wspaniała książka: pełna treści i jakże cennych własnych przemyśleń.

Pozostawiam Was ze zdjęciami i zachęcam do odwiedzenia strony: www.planerjoginki.pl.

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.