Wybierz stronę

Czas podsumowań… – słowo od naczelnej

Czas podsumowań… – słowo od naczelnej

Moi Drodzy,

2017 rok dobiega końca. Mija pierwszy rok, w którym miałam ogromną przyjemność piastować funkcję redaktora naczelnego portalu Joga-ABC. Był to dla nas czas pracowity, ale i owocny w nowe znajomości, współprace, publikacje i inne aktywności na portalu.

Przez cały rok opublikowaliśmy ponad 50 tekstów, z czego w znamienitej większości są to teksty autorskie – poruszające wiele różnych zagadnień szeroko powiązanych z jogą. Aktualnie autorskie artykuły publikujemy co najmniej raz w tygodniu. Zawsze we wtorek znajdziecie na naszej stronie nowy tekst. Na łamach naszej strony udostępniono też kilka fragmentów książek: m.in. „Joga prawdziwa” i „Duchowość na co dzień” – naszego redakcyjnego kolegi Maćka Wieloboba.

W upływającym roku nagraliśmy dla Was 3 filmy – w tym 2 miały formę rozmowy na żywo na naszym fejsbukowym profilu. W tym miejscu ubolewam, że tylko tyle, ale będę mocno pracować, aby pojawiło się ich więcej w 2018 roku.

Pod koniec 2017 wdrożyliśmy nowy wygląd strony! Nie jest jeszcze w pełni ukończona, ale będziemy dokładać wszelkich starań, by stało się to jak najszybciej.

W tym miejscu dziękuję Wam – naszym czytelnikom, za dopingowanie nas do pracy w Joga-ABC. Mamy nadzieję, że korzystacie z tego, co prezentujemy na portalu, czytacie teksty naszych autorów i znajdujecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dziękuję autorom za to, że piszecie dla nas, udostępniacie swoje publikacje. Dziękuję za wspaniałe treści, wypowiedzi eksperckie i tak cenne własne refleksje.

Dziękuję również całemu naszemu zespołowi – za wspólną pracę, wzajemne wsparcie, chęć oraz siłę do dalszego działania!

Na 2018 rok planujemy kilka niespodzianek. Koniecznie zaglądajcie na naszą stronę i nasz profil na Fb, aby być na bieżąco!

Pozostaje mi jeszcze złożyć Wam tradycyjne noworoczne życzenia: życzenia nowych doświadczeń i odkryć – zarówno tych wielkich jak i małych, oraz wrażliwości i uważności na co dzień – dwóch jakości, które wg mnie, bardzo łączą się z jogą!

Pozdrawiam Was ciepło i do zobaczenia w już w Nowym – 2018 roku,

Ola Uruszczak

O autorze

Ola Uruszczak

Redaktor naczelna portalu Joga-ABC. Nauczycielka jogi w podejściu vinyasa-krama, nauczycielka medytacji i instruktorka masażu Shantala. Prywatnie mama Gabrysia i Michała, i Rozalki. Żona Leszka. Propagatorka zdrowego stylu życia. Wielka fanka tego, co proste i naturalne. Strona Oli: www.ola-uruszczak.pl Fb Oli: Ola Uruszczak - jogowsaparcie "W moim sercu noszę przesłanie Gandhiego: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.” I każdego dnia staram się wcielać ją w życie."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.