Wybierz stronę

II Konferencja Ajurwedyjska „Między Wschodem i Zachodem – zdrowie dla każdego”

II Konferencja Ajurwedyjska „Między Wschodem i Zachodem – zdrowie dla każdego”

Dnia 10-11.06.2017r. odbędzie się w Katowicach wydarzenie, na które jako jego patron, serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jogi i ajurwedy.

II Konferencja Ajurwedyjska „Między wschodem i zachodem – zdrowie dla każdego” organizowana przez Centrum Terapii Holistycznych GWSH, Studio Pracy z Ciałem Złoty Środek i Strefę Dobry Start odbędzie się w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach.

Jednym z kluczowych elementów konferencji jest integracja środowiska osób zainteresowanych tematyką przede wszystkim ajurwedy i jogi, ale także szerzej – kulturą i filozofią wschodu.

W programie wydarzenia znajdą się zarówno wykłady, jak i warsztaty o bardzo zróżnicowanej tematyce, związane z ajurwedą rzecz jasna! Uczestnicy konferencji dowiedzą się sporo o metodach zapobiegania chorobom i ich leczenia, opartych głównie na zagadnieniach dietetyki i kuchni ajurwedyjskiej, będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych zajęciach dr Satyanarayana Dasa na temat psychologii wedyjskiej, a także zdobyć umiejętności praktyczne w trakcie zajęć jogi, medytacji, czy masaży ajurwedyjskich.

Wszystkie poprowadzone zostaną przez najlepszych specjalistów z zakresu ajurwedy. Organizatorzy zaprosili zarówno gości z Indii – dr Partap Chauhan, dr Satyanarayana Dasa, dr Sanskriti i Suraj Mirashi, jak i polskich praktyków i dydaktyków. Wśród prelegentów znajdą się m.in. dr Preeti Agrawal, Katarzyna Molska oraz członkowie redakcji naszego portalu, a zarazem wykładowcy studiów podyplomowych z ajurwedy na katowickiej uczelni: Grażyna Kotlorz oraz Agnieszka Wielobób i Maciej Wielobób.

Planowana jest także aranżację przestrzeni w formie targów wystawienniczych, dzięki którym Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznania się z artykułami spożywczymi i kosmetykami ajurwedyjskimi, książkami o powiązanej tematyce oraz indyjskimi produktami codziennego użytku.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w czerwcu podczas tego niecodziennego wydarzenia. Na pewno warto skorzystać z możliwości spotkania z tak wyjątkowymi Gośćmi.

Szczegóły dotyczące konferencji i jej programu znajdują się na stronie internetowej: http://lp.gwsh.pl/konferencja_ajurweda/

 

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.