Wybierz stronę

Kilka słów od redaktor naczelnej (marzec 2012). Olga Szkonter

Kilka słów od redaktor naczelnej (marzec 2012). Olga Szkonter
Olga Szkonter

Olga Szkonter

Czas szybko ucieka, jeśli nie skupiamy uwagi na tym co tu i teraz. Minął luty, wraz z siarczystym mrozem i arktycznym klimatem, ale mam nadzieję, że nie zupełnie niepostrzeżenie dla Was! Tak samo mam nadzieję, że nasze lutowe artykuły nie umknęły Waszej uwadze. Rozwijamy się nieustannie, co zaowocowało porcją nowych, ciekawych artykułów. Szczególnie cieszymy się, że udało nam się przekazać reportaż z naprawdę znaczącej konferencji AROGYA EXPO w Indiach, i że mogliśmy patronować wielkiemu wydarzeniu, jakim był Światowy Dzień Jogi!

Mamy nadzieję także, że przysłużyły się Wam nasze artykuły z zakresu wiedzy o jodze w teorii i praktyce. Artykuł wprowadzający Izabeli Raczkowskiej  o jodze ośmioczłonowej miał być punktem wyjścia do poruszenia najważniejszych zagadnień związanych z teorią jogi. Będziemy systematycznie tę wiedzę uzupełniać, tak żeby na naszym portalu znalazło się wszystko, co o jodze warto wiedzieć.

Nieznany obiekt

Jeśli jednak, pomimo naszych usilnych prób zaspakajania Waszej ciekowości na temat jogi, macie pytania, pamiętajcie o naszych ekspertach! Chętnie odpowiedzą na wszystkie, szczególnie, że w  tym miesiącu nie byli zanadto wyeksploatowani 😉

Marzec zaczynamy z optymizmem i zadowoleniem, dedykując ten miesiąc między innymi asanom, które poruszą ciało po zimowym letargu. Szukajcie informacji na ten temat na stronach naszego portalu.

Miejcie się wiosennie, radośnie i jak najlepiej!

Z pozdrowieniami,

Redaktor  naczelna

Olga Szkonter

O autorze

Olga Szkonter

Była redaktorka naczelna Joga ABC. Skończyła studia filozoficzne, uczy jogi w nurcie vinyasa krama. Prowadzi zajęcia w Pracowni Jogi Macieja Wieloboba w Krakowie, w Nowohuckiej Akademii Seniora i kilku innych miejscach. Strona Olgi: olgaszkonter.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.