Wybierz stronę

Preludium do Wielkiej Zmiany: książka Agaty Sosnowskiej “C.I.S.Z.A.”

Preludium do Wielkiej Zmiany: książka Agaty Sosnowskiej “C.I.S.Z.A.”

Cisza - Agata SosnowskaPodręcznik aktywnej przemiany, połączony z ćwiczeniami i miejscem na zapiski.

Ta książka nie nauczy Cię, jak wygrać w Totolotka albo zdobyć najpiękniejszą dziewczynę w mieście. Będziesz za to musiał kupić kwiat, pisać listy, przepuszczać obcych w kolejce i rysować, dotykać owoców i wpatrywać się w płomień świecy.

Wszystkie zadania układają się w pięć kluczowych kompetencji i wartości, które ułatwiają życie:

C – Cierpliwość

I – Inspiracja

S – Spokój

Z – Zrozumienie

A – Asertywność

To fundamenty zdrowej relacji ze sobą i światem. Cisza jest bowiem symbolem harmonii, równowagi. Pozwala usłyszeć własny oddech. Daje potężną wiedzę o Tobie i o świecie, w którym żyjesz. Ta wiedza pozwoli Ci podążać za sobą i tak kierować wszystkim w życiu, by każdy cel stał się możliwy do  wykonania.

Zapraszam Cię do lektury, do zakreślania, zapisu wniosków. Specjalnie z myślą o Tobie, przygotowałam w podręczniku miejsce na Twoje notatki. Chcę, żebyś z „Ciszy” uczynił swoje piękne preludium autocoachingowe, które pozwoli Ci pełniej i piękniej czerpać z dobrodziejstw, jakie ma dla Ciebie świat i jakie Ty sam w sobie skrywasz.

Książka ukaże się na łamach Wydawnictwa Illuminatio, w serii „Inspirio”.

Zapraszam Cię do lektury 🙂

Agata Sosnowska,

Coach rozwoju osobistego, Trener Biznesu.

Data premiery: 10.03.2015 r.

Oprawa miękka ze skrzydełkami, 204 str.
Agata Sosnowska (ur. 1983 r) – dyplomowany Trener Biznesu i Coach rozwoju osobistego. Doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując w warszawskich korporacjach na stanowiskach kierowniczych i trenerskich. Dziś specjalizuje się w pomocy ludziom, którzy zatracili się pomiędzy życiem prywatnym a pracą i pomaga im odnaleźć odpowiedni balans oraz odzyskać harmonię w życiu, prowadząc sesje na warszawskim Mokotowie. Na co dzień współprowadzi z partnerem firmę szkoleniowo – coachingową, Warszawskie Centrum Rozwoju. Autorka bloga „Coacha zapiski, czyli warsztaty z codzienności”, twórca warsztatów motywacyjnych i kreatywnych szkoleń, których celem jest eliminacja negatywnych przekonań i własnych ograniczeń. W wolnych chwilach pasjonatka rysowania, myślenia wizualnego, książek, gotowania dla rodziny i przyjaciół i spędzania czasu na łonie natury, z dala od miasta. CISZĘ wciela w życie prywatne i przemyca jej ideę podczas pracy z klientami.

 

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.