Wybierz stronę

Kilka słów od redaktor naczelnej (lipiec 2012)

Kilka słów od redaktor naczelnej (lipiec 2012)


Olga Szkonter

Olga Szkonter

Konkursy, konkursy i wakacje…

Tym razem mam dla Was garść informacji dotyczących pracy portalu podczas wakacji. Wraz z nastaniem lata pewnie każdy, kto może, stara się zwolnić obroty i tempo pracy. Wyjeżdżamy, odpoczywamy i leniuchujemy. Nie każdy jednak chce w wakacje odpoczywać od jogi, a większość szkół okroiła swoje zajęcia lub nawet przerwała je całkiem. Dlatego chcielibyśmy przez lato  utrzymać  – w miarę naszych wakacyjnych możliwości – stały rytm publikacji. Szczególnie skupimy się na zagadnieniach, które mogą Was zainteresować w tym czasie. Będzie więc trochę o tym, jak w wakacje praktykować samemu i jak wykonywać pozycje jogi. Do tego parę recenzji oraz… konkursy! Mamy w planie na te wakacje aż trzy. Jeden ogłosiliśmy już we środę i gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, a do wygrania bon o wartości 200 zł na dowolną usługę firmy Groupon. Czyż gra nie jest warta świeczki?

Kolejne dwa konkursy stworzą okazję do wygrania bardzo interesujących książek. Pierwsza z  nich to „Jedz, módl się, jedz” M. Booth’a, której fragment publikowaliśmy już na łamach portalu. W przyszłym tygodniu spodziewajcie się recenzji. Druga konkursowa pozycja to „Asztangajoga bez tajemnic” autorstwa M. Sweeney’a. Liczymy na to, że książki i konkursy umilą Wasze letnie chwile, dostarczając wakacyjnej rozrywki. Zaglądajcie więc na strony portalu i spróbujcie swojego szczęścia!  Czekamy też cały czas na Wasze pytania do grona ekspertów, które możecie nadsyłać niezależenie od urlopowej pory.

W imieniu Redakcji życzę Wam wspaniałych, słonecznych wakacji! A do tego… wiele szczęścia!

O autorze

Olga Szkonter

Była redaktorka naczelna Joga ABC. Skończyła studia filozoficzne, uczy jogi w nurcie vinyasa krama. Prowadzi zajęcia w Pracowni Jogi Macieja Wieloboba w Krakowie, w Nowohuckiej Akademii Seniora i kilku innych miejscach. Strona Olgi: olgaszkonter.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.