Wybierz stronę

Książka Kasi Bem „Happy Detoks” – od marca w sprzedaży

Książka Kasi Bem „Happy Detoks” – od marca w sprzedaży

Happy detoks„Happy Detoks” to kompletny, holistyczny przewodnik oczyszczania ciała, umysłu i emocji dla nowoczesnych kobiet, które świadomie podchodzą do kwestii zdrowia i odżywiania oraz które odpowiedzialnie chcą zadbać o swój organizm.

Patronatem medialnym książkę objęli: miesięcznik „Uroda Życia”, miesięcznik „VITA”, Hellozdrowie.pl, magazyn „KUKBUK”, magazyny „Joga” oraz „Yoga & Ayurveda” i Polki.pl.

Autorką książki jest Kasia Bem, nauczycielka jogi i medytacji z kilkunastoletnim doświadczeniem. Prowadzi 2 blogi o jodze i zdrowym, zrównoważonym stylu życia, a także pisze na ten temat dla prasy oraz występuje w mediach jako ekspert w tej tematyce. W „poprzednim życiu” przez 12 lat głównie dyrektorka w korporacjach, ale również dziennikarka, copywriterka i tłumaczka.

W swojej pierwszej książce opisuje własną metamorfozę i zachęca czytelniczki do podjęcia 10 – dniowego programu oczyszczającego Happy Detoks, który jej samej pomógł odzyskać zdrowie, spokój i doskonałe samopoczucie. Program Happy Detoks łączy w sobie nowoczesne podstawy żywienia z mądrością Wschodu, gdzie jedzenie oraz odpowiednie ćwiczenia, oddech i medytacja traktowane są jako źródło zdrowia, urody i długowieczności. Program został entuzjastycznie przyjęty przez setki kobiet, które wzięły w nim udział.

Ksiażka „Happy Detoks” to inspirujące i motywujące do zmiany nawyków kompendium wiedzy o zrównoważonym stylu życia i zdrowym odżywianiu, które czyta się jednym tchem. Czytelniczki znajdą w niej min.: opis żywności, która leczy i odwraca procesy starzenia. 10 – dniowa dieta oczyszczająca Happy Detoks oparta jest na produktach, które przywracają w organizmie najkorzystniejszy wskaźnik pH. Różnorodne pomysły na zaskakująco proste przepisy – w książce jest ich około 50 – z powszechnie dostępnych produktów będą inspiracją dla wszystkich tych, którzy zamiast stosowania tzw. diety cud, chcą nauczyć się holistycznego podejścia do żywienia, które zaowocuje poczuciem harmonii, spokoju i równowagi.

Kasia Bem proponuje nie tylko przepisy na zielone koktajle i bezmięsne posiłki bez cukru oraz glutenu, bogate w minerały i składniki odżywcze, ale także przepis na oczyszczenia ciała, umysłu i ducha. Czytelnik znajdzie w książce narzędzia czerpiące z jogi, takie jak proste zestawy asan, prawidłowy oddech, medytacje i dostosowała je do wymogów współczesnego świata, tak aby łatwo można je było włączyć do codziennego napiętego planu dnia.

10 – dniowy Program Happy Detoks

Podstawowy program oczyszczający Happy Detoks trwa 10 dni: 3 dni faza eliminacyjna, 4 dni faza Happy Dieta pH w tym 1 dzień monodiety, 3 dni faza wyjścia. W zasadniczej fazie programu Happy Detoks, 4 dniowej Happy Diecie pH, jemy pokarmy maksymalnie alkalizujące krew, tkanki, komórki i organy oraz dostarczające wszelkich składników odżywczych niezbędnych do przeprowadzenia oczyszczania. Są to przede wszystkim zielone warzywa liściaste (jarmuż, szpinak, zioła), owoce cytrusowe, jabłka, kasza jaglaną, migdały, spirulina. Podczas jednego dnia monodiety, przez cały dzień pijemy wywar warzywny przygotowany z ekologicznych warzyw korzeniowych.
Autorka codziennie zaleca co najmniej 30 minut jogi, oddechu i medytacji jako narzędzia wspierające i łagodzące proces oczyszczania organizmu. Proponuje łatwe techniki oddechowe, w tym zestaw oddechów poprawiających trawienie, krótkie sekwencje pozycji jogi, które oddziałują na konkretne problemy np.: joga na dobry sen, joga detoks, joga relaks, joga na dobrą postawę. Podając proste wskazówki wprowadza czytelnika do medytacji.

Ksiażka od 1 marca jest już dostępna w przedsprzedaży na hitsalonik.pl. Od 31 marca będzie można ją kupić w kioskach, a od 1 kwietnia w księgarniach w cenie sugerowanej 39,99 zł.

Zapraszamy do lektury

Kasia Bem, nauczycielka jogi i medytacji, II stopień specjalizacji Sivananda Jog (tytuł Master of Yoga), TTC Sri Sri Joga, TTC Ashtanga Joga, RYT 500. Autorka programów m.in.: Detoks z jogą naturalnie, Pokonaj stres, Potęga Ciszy, Joga Twarzy. Pisze o jodze dla magazynów “Joga” i “Yoga & Ayurweda” , Gazety Wyborczej i “Hello Zdrowie”. Prowadzi bloga Slow Motion i Namaste Joga. Autorka książki „Happy Detoks”.
Strony www: www.namastejoga.pl, www.kasiabem.com

O autorze

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.