Wybierz stronę

Tygrysie Serca – zbiórka na projekt filmowy

Tygrysie Serca – zbiórka na projekt filmowy


BuddaProjekt Tygrysie Serca

Dżungla dla samotnej osoby jest wymagającym a często niebezpiecznym miejscem. Zagłębiając się w nią nawet uzbrojona osoba musi zachować dużą rozwagę i ostrożność. Oprócz samotności i trudnych warunków czyhają tutaj zaraźliwe mikroby, dokuczliwe insekty roznoszące choroby, jadowite węże oraz najbardziej poruszające ludzką wyobraźnie i strach – tygrysy. Są jednak ludzie, którzy z odważnymi, “tygrysimi sercami” i pełną determinacją udają się w te odstępy, aby medytować.

Piszę tutaj o buddyjskich mnichach z Leśnej Tradycji, która wydała wielu wybitnych nauczycieli medytacji, jak również wiele barwnych postaci. Dlatego też, bardzo się ucieszyłem z wiadomości, że grupa polskich zapaleńców postanowiła wyjechać z kamerą do Tajlandii, aby osobiście spotkać i razem medytować z tymi, którzy pozostali z tej wielkiej tradycji.

Celem tej wyprawy  jest stworzenie materiału filmowego oraz reportażu prasowego o Leśnej Tradycji. Aby jednak to się stało Marcin Fabjański (reżyser), Piotr Jagodziński (Wonderwoods) oraz Piotr Dismas Zdanowicz (Wonderwoods) rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na polskiej platformie crowdfundingowej PolakPotrafi.pl.

Nie tak dawno temu miałem okazję spotkać i poznać jednego z nauczycieli z Leśnej Tradycji. Było to dla mnie niezwykłe i głębokie przeżycie, dlatego też wsparłem ten projekt. Mam głęboką nadzieję, że wyprawa ta odniesie sukces a film odda ducha tej niezwykłej Tradycji.

Dołącz do innych i wesprzyj projekt Tygrysie Serca!

Piotr Marcinów

O autorze

Piotr Marcinów

Filozof, współzałożyciel portalu Joga-abc.pl, nauczyciel jogi. Od ponad 20 lat zgłębia filozofie wschodu, praktykuje jogę i medytacje. Blog Piotrka piotrmarcinow.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.