Wybierz stronę

Kraków

Pracownia jogi Macieja WielobobaPracownia Jogi Macieja Wieloboba

Miejsca prowadzenia zajęć:
os. Centrum A nr 6a, Kraków (Nowa Huta)
ul. Grzegórzecka 12/8a (w oficynie), Kraków Centrum

Strona wwwVinyasa joga Kraków

telefony: 535 914 280, 535 39 22 38

Jak mówią jej założyciele – Maciek i Agnieszka Wielobób – Pracownia Jogi nie jest szkołą jogi, a – laboratorium pracy z ciałem, umysłem i oddechem.

Na zajęciach i warsztatach w Pracowni najpierw nauczana jest stabilność i równowaga oraz synchronizacja oddechu z ruchem, jak również uwalnianie się od napięcia w pracy z ciałem (pozycje jogi). Na grupach średniozaawansowanych i zaawansowanych wprowadzana jest także pranajama (ćwiczenia oddechowo-koncentracyjne), pratyahara (techniki głębokiego relaksu) i samyama (techniki koncentracyjno-medytacyjne). Dzięki temu można powiedzieć, że w Pracowni można doświadczyć pełni nauczania jogi w tradycyjnej postaci.

Pracownię istnieje od 2007 roku, kładąc nacisk na precyzyjne nauczanie w przyjaznej atmosferze, dynamiczną strukturę zajęć i indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć. Zespół Pracowni, prowadzony przez Macieja Wieloboba, jest znany i ceniony w całej Polsce za swoje profesjonalne przygotowanie. Maciej Wielobób jest autorem książki pt. „Terapia jogą”, e-booka o ćwiczeniach oddechowo-koncentracyjnych pranajamy i prawie 200 artykułów tematycznych o jodze. Jest również redaktorem naczelnym portalu JogaSutry.pl oraz członkiem zespołu ekspertów portalu joga-abc.pl. Pozostali nauczyciele w Pracowni – Agnieszka Wielobób, Olga Szkonter, Aneta Furgalska, Agata Mrowińska, Barbara Tworek – także regularnie piszą dla portali JogaSutry.pl, Joga-abc.pl i innych. Pracownia jest głównym ośrodkiem kształcenia nauczycieli jogi w podejściu vinyasa krama w Polsce, jak również –pomimo naszej kameralności (zajęcia w grupach do 18 osób) – jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych szkół jogi w Polsce.

Sadhana Szkoła JogiSadhana szkoła jogi

wg Metoda Iyengara -zajecia od poniedziałku do niedzieli

ul. Długa 17 (Pasaż Wenecki)

600 016 926

www.szkolajogi.com.pl