Wybierz stronę

Gliwice

Yoga ShalaYoga Shala - szkoła jogi

Miejsce prowadzenia zajęć:
Zabrze, Cieszyńska 33

Strona www: Yoga Shala

Telefony: Patrycja tel. 608-778-459

Warsztaty jogi z Patrycją  Gawlińska

Yoga Shala jest profesjonalną, lecz kameralną szkołą jogi, założoną przez Patrycję Gawlińską i Piotra Marcinowa. Istnieje od 2006 roku i jest najważniejszym ośrodkiem vinyasa krama jogi i ashtanga vinyasa jogi na Śląsku.
Swoje zajęcia i warsztaty Yoga Shala kieruje do osób zainteresowanych bardziej dogłębnym poznaniem jogi. Dlatego zwracamy uwagę na szerszy kontekst jogi, a podczas warsztatów nauczamy także pranajamy i medytacji. Chcemy przekazać, że joga może prowadzić do głębokiego samorozwoju, zewnętrznej i wewnętrznej harmonii, poznania siebie. Kładziemy nacisk na precyzję i metodyczność nauczania oraz indywidualne podejście do każdego ucznia, dzięki któremu każdy może robić optymalne postępy w swoim tempie.

Studio jogi Izabeli Raczkowskiej

Studio Jogi Izabeli Raczkowskiej

Miejsca prowadzenia zajęć:
ul. Dolnej Wsi 35, 44-100 Gliwice
Strona wwwhttp://joga-gliwice.eu/
telefon: 693 333 450

W moim studio praktykujemy jogę w podejściu Vinyasa Krama. Jest to nurt jogi wywodzący się od Tirumalai Krishnamacharyi – ojca współczesnej jogi. Na zajęciach staramy się nauczać asan, pranayamy i pratyahary podkreślając ich związek z filozofią, z której się wywodzą. Praktykujemy asany w dynamicznych sekwencjach, których założeniem jest nie tylko praca z naszymi mięśniami i siłą, ale przede wszystkim pozyskanie świadomości własnego ciała i umiejętność uwolnienia od napięcia oraz osiągnięcie harmonii i zgody ze światem. Szczególną wagę przykładamy zaś do roli oddechu w praktyce i do jego synchronizacji z ruchem. Mimo, że zajęcia bywają dość intensywne pod względem fizycznym staramy się sprawić aby docelowo rozluźniały i relaksowały.
Gwarantujemy kameralną przestrzeń i cieplutką, przyjazną atmosferę.
Zapraszam serdecznie 🙂

Magdala – szkoła jogi

Magdala - szkoła jogitelefon: 501-254-234
Miejsce prowadzenia zajęć:
Gliwice ul. Partyzantów 25, Centrum Sportowo – Kulturalne „Łabędź”
stronawww.magdala-joga.pl